Dýňová noc

Hezký den, na dýňovou noc příští týden v pondělí 23.10. budou děti potřebovat karimatku, spacák, pyžamo, kartáček na zuby a pastu, oblečení a učení podle rozvrhu na další den, něco k snědku k večeři, snídani a na svačinku na další den, (bude skvělé, pokud se děti budou moci podělit např. o bábovku), dýni do skupiny, lžíci na vydlabávání, baterku.

Sejdeme se ve třídě v 18:00, s dětmi si po vydlabávání budeme pouštět film Sirotčinec slečny Peregrinové, který je místy strašidelný. Pro děti, které jsou citlivější a mohly by se bát, budeme promítat ve vedlejší třídě  ještě druhý film či pohádku, která strašidelná nebude. (Dejte mi prosím vědět, pokud nechcete, aby se děti na strašidelný film koukaly).Děti si mohou donést masku, pokud chtějí.

B.J.